Forte Nowoczesne Protezowanie – lider w walce o lepsze słyszenie – zorganizował w listopadzie i grudniu 2015 Loterię Świąteczną wśród swoich Klientów. Wszyscy kupujący aparaty słuchowe w naszych salonach w całym kraju brali udział w gwiazdkowym losowaniu nagród.

Miło nam poinformować, iż główną nagrodę w konkursie wygrała mieszkanka Międzyrzecza pani Donata Marzec-Pawłowska, która 14 stycznia uroczyście dostała wręczoną nagrodę w salonie Forte w Międzyrzeczu przy ul. Konstytucji 3 Maja 24.

Czytaj więcej...

Mamy zaszczyt pochwalić się zdobytym tytułem Lubuskiego Lidera Innowacji 2013. Na uroczystej Gali Liderów Biznesu, która odbyła się 23 września 2013 roku otrzymaliśmy I miejsce w województwie Lubuskim pod względem innowacyjności w kategorii małych firm i tym samym zdobyliśmy zaszczytny tytuł. Spośród 50 zgłoszonych firm z całego województwa zostały wyłonione 4 firmy.

Czytaj więcej...

Nasza firma bierze udział w programie ZGRANA RODZINA oraz ZGRANI 50+, który skierowany jest do mieszkańców Zielonej Góry. Uczestnikami programu mogą być rodziny posiadające co najmniej jedno dziecko lub osoby mające co najmniej 50 lat. Programy obejmują wszystkie rodziny niezależnie od ich sytuacji materialnej. W ramach programu nasza firma oferuje bezpłatnie pakiet specjalistycznych badań słuchu dla całej rodziny i osób po 50-tce.

Czytaj więcej...

W 2010 roku zapoczątkowaliśmy akcję Ogólnopolskiego Programu Profilaktyki Słuchu. W ramach programu realizujemy bezpłatne badania słuchu dla mieszkańców miast, na terenie których znajdują się nasze oddziały. Akcja zmobilizowała do przyjścia na badanie słuchu w 2013 roku ponad 2500 osób. Z czego zdiagnozowaliśmy ubytek słuchu i pomogliśmy odzyskać słyszenie i rozumienie mowy w hałasie kilkuset osobom.

Czytaj więcej...

Żyjemy w czasach, w których coraz większa ilość mieszkańców naszego globu ma bezpośredni kontakt z nowymi technologiami stosowanymi w telekomunikacji. Dostęp do telefonu komórkowego czy Internetu jest praktycznie nieograniczony. Stosowane obecnie technologie telekomunikacyjne ułatwiają szybką wymianę informacji, co zdecydowanie zmniejsza koszty funkcjonowania działów logistycznych, zaopatrzeniowych oraz produkcyjnych.

Czytaj więcej...