Ogólnopolski Program Profilaktyki Słuchu

W 2010 roku zapoczątkowaliśmy akcję Ogólnopolskiego Programu Profilaktyki Słuchu. W ramach programu realizujemy bezpłatne badania słuchu dla mieszkańców miast, na terenie których znajdują się nasze oddziały. Akcja zmobilizowała do przyjścia na badanie słuchu w 2013 roku ponad 2500 osób. Z czego zdiagnozowaliśmy ubytek słuchu i pomogliśmy odzyskać słyszenie i rozumienie mowy w hałasie kilkuset osobom.

Do akcji dołączyli się lekarze laryngolodzy oraz lekarze rodzinni pracujący w wielu miastach w Polsce. Przekazywali informację osobom z podejrzeniem niedosłuchu oraz wspierali merytorycznie  prowadzone przez firmę Forte działania na polepszenie jakości życia osobom starszym oraz niedosłyszącym.

W tym roku 2013 kontynuujemy Program Profilaktyki Słuchu, zapraszamy mieszkańców wybranych miast do skorzystania z bezpłatnych badań i wspieramy osoby potrzebujące poradą i profesjonalnym sprzętem wspomagającym.

Zapraszamy wszystkich mieszkańców sześciu województw po 50 roku życia do naszych salonów i gabinetów. Profilaktyka słuchu jest bardzo ważna w dzisiejszych czasach, teraz mają Państwo okazję skorzystać z badań specjalistycznych bezpłatnie.