Nasza firma bierze udział w programie ZGRANA RODZINA oraz ZGRANI 50+, który skierowany jest do mieszkańców Zielonej Góry. Uczestnikami programu mogą być rodziny posiadające co najmniej jedno dziecko lub osoby mające co najmniej 50 lat. Programy obejmują wszystkie rodziny niezależnie od ich sytuacji materialnej. W ramach programu nasza firma oferuje bezpłatnie pakiet specjalistycznych badań słuchu dla całej rodziny i osób po 50-tce.

BEZPŁATNY PAKIET SPECJALISTYCZNYCH BADAŃ SŁUCHU DLA CAŁEJ RODZINY 

Pakiet badań słuchu obejmuje:

  • Specjalistyczne badanie komputerowe (otoemisji akustycznej) wykonywane dzieciom i osobom niepełnosprawnym, które nie poradzą sobie przy wykonywaniu tradycyjnego badania słuchu. Badanie bez interakcji badanego ze specjalistą.
  • Badanie słuchu metodą in-situ - badanie progu słyszenia tonów dokładniejsze od tradycyjnego badania audiometrycznego.
  • Test zrozumienia mowy zdaniowej w szumie (HINT) - określa poziom rozumienia mowy w hałasie otoczenia. Gdy słyszysz dobrze, ale czasem nie rozumiesz słów i chciałbyś to zmienić.
  • Dla użytkowników aparatów słuchowych badanie dopasowania aparatów do ubytku słuchu na specjalistycznym sprzęcie. Gdy nie jesteś zadowolony ze swoich aparatów, podejrzewasz, że są źle ustawione lub chcesz sprawdzić czy Twoje dziecko słyszy dobrze w aparatach, które nosi.

Program realizujemy w naszym salonie
ul. Doktora Pieniężnego 20/1
Zielona Góra
tel: 68 381 29 12

Godziny pracy:
poniedziałek - piątek  9.00 - 17.00