Forte Nowoczesne Protezowanie – lider w walce o lepsze słyszenie – zorganizował w listopadzie i grudniu 2015 Loterię Świąteczną wśród swoich Klientów. Wszyscy kupujący aparaty słuchowe w naszych salonach w całym kraju brali udział w gwiazdkowym losowaniu nagród.

Miło nam poinformować, iż główną nagrodę w konkursie wygrała mieszkanka Międzyrzecza pani Donata Marzec-Pawłowska, która 14 stycznia uroczyście dostała wręczoną nagrodę w salonie Forte w Międzyrzeczu przy ul. Konstytucji 3 Maja 24.


Wywiad z Panią Donatą, z wręczenia nagrody.

1. Co skłoniło Panią do przebadania słuchu?

Chciałam lepiej słyszeć słowa, które mówią inni. Chciałam rozumieć, co się dzieje wokół mnie, co mówi rodzina, znajomi… Poza tym prowadzę zespoły wokalne i dlatego muszę dobrze słyszeć. Cały czas mam kontakt z ludźmi, muszę rozumieć co do mnie mówią.

2. Zdecydowała się Pani na aparaty. Dlaczego?

Gównie przekonała mnie jakość aparatów. Miałam okazję wypożyczyć w FORTE aparaty na próbę i usłyszałam kolosalną różnicę. Uznałam, że potrzebuję dobrej jakości sprzętu.

Duże znaczenie miało też z jakim zrozumieniem i profesjonalizmem podeszli do mnie pracownicy FORTE. Chciałabym, żeby w każdym punkcie była taka obsługa, żeby wszędzie odnoszono się do ludzi z szacunkiem i troską oraz niesiono pomoc potrzebującym.

3. Jakie są Pani doświadczenia po założeniu aparatów?

Lepiej się czuję, pewniej, mogę służyć i pomagać innym ludziom tak jak mogę. Przede wszystkim jestem pewna siebie, czuję się bardziej komfortowo.

4. Co doradziłaby Pani innym osobom z ubytkiem słuchu?

Oczywiście, aby badali słuch, jeśli jest ubytek to trzeba dobrać odpowiednie aparaty, żeby dobrze słyszeć. Z niedosłuchem nie można długo zwlekać. Przecież, gdy odczuwamy ból to od razu idziemy do lekarza, a przykre jest to, że problemy ze słuchem bagatelizujemy i odkładamy na ostatnia chwilę.

5. Czy spodziewała się Pani wygranej?

Absolutne nie. Nie, ale cieszę się bardzo!

6. Co zrobi Pani z wygraną?

Telewizor będzie w domu. Dobrze się stało, że wygrałam, ponieważ akurat popsuł mi się telewizor, który miałam.
Na koniec chciałabym dodać, że bardzo dziękuje Firmie Forte i pracownikom za owocną dotychczasową współpracę.